Sandro ëndërron Ligën e Kampionëve me Juventusin

Alex Sandro ka vendosur t’i qëndrojë besnik skuadrës së tij Juventus. Mbrojtësi brazilian ishte ndër më të kërkuarit në More...

Emery e kupton zemërimin e Neymarit

Emery i quan ‘normale’ kritikat ndaj tij e klubit nga Neymari për shitjen e brazilianit, Lucas Moura. Lucas Moura iu bashkua Tottenhamit More...

Nainggolan: Te Roma përgjithmonë

Nainggolan dëshiron t’i varë atletet te Roma. Radja Nainggolan thotë se “mund të nënshkruajë kontratë të përjetshme me More...

Nuk gjeti rival, Tyson Fury humbi edhe titullin e fundit

Boksieri britanik Tyson Fury ka humbur sot titullin e “Ring Magazine” në peshat e rënda, titull që jepet nga revista e njohur More...

Ronaldo e kërkoi Perezin natën e triumfit n’finale të Championsit për t’ia thënë disa fjalë…!

“Të pëlqen ta fitosh Championsin, eh”, kështu iu drejtua Ronaldo-Perezit natën kur Reali shkroi histori me triumfin kundër More...

Balotelli turpërohet nga një 18-vjeçare

. Edhe Mario Balotelli nuk i ka shpëtuar talentit të 18-vjeçares Lisa Zimouche. #M139280ScriptRootC126157 {min-height: 350px;}  More...

Batshuayi nuk ndalet, shënon sërish në Bundesliga

Dortmund ka shënuar edhe golin e dytë kundër Kolnit, pak minuta pasi vendasit barazuan 1:1. Borussia kaloi në epërsi sërish me More...

“Çmendet” Tottenham, ky është çmimi i Harry Kane

Klubi nga Londra kërkon 200 milionë euro për reprezentuesin anglez. Tottenham ka caktuar çmimin e Harry Kane. Klubi nga Londra More...

“Kosova e Re”: Rryma më e shtrenjtë, shteti në borxh, biznes i keq

Historike u quajt marrëveshja për ndërtimin e termocentralit “Kosova e Re”, i cili do të ketë për bazë thëngjillin. Qeveria e re, e cila përfundoi kontratën miliardëshe More...

The Economist: Kosova vazhdon të jetë vend i zymtë

“The Economist” në një artikull thotë së zyrtarët e Kosovës po fajësojnë Serbinë që ekonomia e vendit ka ngecur ngase po pengohen investimet, transmeton lajmi.net. “Zyrtarët More...

Hamza: Nga 1 janari do të ketë rritje të pagave

Ministri i Financave, Bedri Hamza, ka prezantuar projektbuxhetin për 2018 para Komisionit parlamentar për Buxhet dhe Financa, i cili sipas projeksioneve për 2018 pritet të More...

Luana Vjollca “përvëluese” edhe sonte në emisionin e saj

Prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca na ka mësuar që cdo javë të vijë me fotografi të reja nga xhirimet e “Shiko Kush Luan”. #M139280ScriptRootC126157 {min-height: More...

Shkenda sfidon koleget, tregon se ka gjoks e të pasme të mëdha

Këngëtarja nga Gjilani cilësohet të jetë njëra ndër artistet më joshëse kosovare Këtë Shkenda Dubova, e ka dëshmuar çdoherë me paraqitjet e zjarrta dhe format trupore More...

Nuk do ta besoni për sa është shitur në ankand Ferrari i Schumacherit

Michael Schumacher ka qenë një artist në llojin e tij dhe vepra që ai ka bërë sigurisht që është ndër të rrallat, More...

Makina më e shtrenjtë e të gjitha kohërave? (FOTO)

Makina e fundit Ferrari që ka fituar 24 Orët e Lë Manshit mund të bëhet makina më e shtrenjtë e historisë More...

Pse nuk duhet të flini në krahun e djathtë

Historikisht është këshilluar që të flihet gjumë në krahun e djathtë, pasi kështu nuk ushtrojmë tension...

Është zbuluar shkaku përse më së shumti femrat mbeten shtatzënë dimrit – dhe fare nuk është romantike

Seksi pa mbrojtje dhe mashtrimet të cila janë të shpeshta në këtë stinë nuk janë shkaku...

Dashuritë që do të kalojnë nëpër jetën tuaj

Mos e lejoni veten të gënjeheni nga një dashuri jo e sinqertë. E vërteta është se...

Sandro ëndërron Ligën e Kampionëve me Juventusin

Alex Sandro ka vendosur t’i qëndrojë besnik skuadrës së tij Juventus. Mbrojtësi brazilian ishte ndër More...

Emery e kupton zemërimin e Neymarit

Emery i quan ‘normale’ kritikat ndaj tij e klubit nga Neymari për shitjen e brazilianit, Lucas Moura. Lucas Moura iu bashkua..

Nainggolan: Te Roma përgjithmonë

Nainggolan dëshiron t’i varë atletet te Roma. Radja Nainggolan thotë se “mund të nënshkruajë kontratë të përjetshme me Romën, pasi tashmë..

A e dini çfarë ndodh nëse e shkruani këtë numër në Google?

Google është motori i kërkimit më i shpejtë dhe më i përdorur në botë. Teknologjia prapa këtij motori More...

Vdes 14-vjeçarja, e zuri rryma në iPhone 6

Raportohet se një vajzë ka vdekur pasi e zuri rryma duke e mbushur celularin e saj iPhone 6. Le Thi Xoan..

Kështu mund ta mbushni iPhone shumë shpejtë (Video)

Duke filluar me iPhone 6, Apple e bëri të mundshme që iPhone të mbushet nga 0 në 100% pothuajse dy herë..

Kërcënon se do të abortojë nëse nuk i merr katër mijë RT

Një grua që përdor emrin @Saipanting në Twitter, ka kërcënuar se do ta abortojë beben e saj nëse postimi i saj..

Shkenca e bën edhe klonimin e parë të majmunëve (Video)

Dy majmunë janë primatët e parë të klonuar duke përdorur të njëjtën teknikë të deles Dolly. Kjo teknikë tregon se perspektiva..

Shenjat më të favorizuara për muajin Shkurt sipas Merit

Është dita e parë e muajit Shkurt dhe jemi shumë kuriozë se si do jetë për ne ky muaj. E për..

Kategoritë

Kalendari

March 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031